Ayakkabı Barkod Sorgulama 2022 Orjinallik Sorgulama (Hummel - New Balance - Puma)

Ayakkabı barkod sorgulama nasıl yapılır? Nike, Adidas, Hummel, Puma Ayakkabı orjinallik sorgulama nasıl yapılır?
Ağustos 11, 2022

 Ayakkabı barkod sorgulama nasıl yapılır? Nike, Adidas, Hummel, Puma Ayakkabı orjinallik sorgulama nasıl yapılır? Ayakkabı Barkod Sorgulama 2022 Orjinallik Sorgulama (Hummel- New Balance)Ayakkabı orjinallik sorgulama işlemi ayakkabı barkod sorgulama yöntemi ile yapılabilir. İnsanlar satın aldıkları ayakkabının orjinal olup olmadığını merak etmektedir. Bunun nedeni ürün malzemesinin kalitesinden şüphe duyulması ve garanti kapsamında olup olmadığını sorgulamak için yapılır. Genelde Trendyol ve Hepsiburada gibi internet sitelerinden alınan Adidas ve Nike ayakkabıların orjinalliği sorgulanmaktadır. Çünkü Trendyol gibi çeşitli ayakkabı satışı yapılan platformlarda orjinal olduğu iddia edilen ayakkabılar mağaza fiyatına göre çok daha uygun fiyata satılmaktadır.

Ayakkabı barkod sorgulama yöntemi kullanarak ayakkabının orjinal olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. Bazı vatandaşlar Ayakmod ve Flo gibi ayakkabı mağazalarından aldıkları ayakkabının da orjinalliğini merak etmektedir. Bu haberimizde ayakkabı barkod sorgulamanın nasıl yapıldığına dair bilgiler verdik.

Ayakkabı Barkod Sorgulama Nasıl Yapılır?

Ayakkabı barkod sorgulama işlemi için çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemleri kullanarak ayakkabı barkod sorgulama ile orjinal ürün olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Nike, Hummel, Adidas barkod sorgulama yöntemiyle kısa sürede ayakkabının orjinal olup olmadığını anlamak mümkündür.

Ayakkabı satın alan vatandaşlar ayakkabıda bulunan ve ayakkabı kutusunda bulunan kodları karşılaştırarak ayakkabının orjinal olup olmadığını öğrenebilirler.

Adidas Orjinallik Sorgulama

Adidas Ayakkabı orjinallik sorgulama adımların da ise yapmanız gerekenler yine çok basittir. Öncelikle ayakkabı dilinde bulunan kod ile ayakkabı kutusundaki kodları karşılaştırmanız gerekir. Bu kodlar eğer birbiriyle aynıysa ayakkabı orjinaldir.

Çünkü adidas ayakkabıya özel kutu üretimi de yapmaktadır. Bu sayede ayakkabının orjinal olup olmadığını öğrenmek mümkün hale geliyor.

Reebok Ayakkabı Barkod Orjinallik Sorgulama

Reebok Ayakkabı Barkod Orjinallik Sorgulama nasıl yapılır? Bazı internet sitelerinde bulunan satıcılar ve ayakkabı dükkanlarında çakma Reebok ayakkabı satışı da yapılmaktadır. Bu nedenle Reebok ayakkabı satın alan vatandaşlar ayakkabının orjinalliğini kontrol etmek istiyorlar. Eğer ayakkabınızın orjinalliğini kontrol etmek istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyin.

- Ayakkabı ve ayakkabı kutusunu yan yana getirin.
- Barkod numarası ile ayakkabının dilinde UPC kodunu karşılaştırın.
- Bu kodları karşılaştırdığınızda eğer UPC kodları aynıysa bu ayakkabı orjinaldir.

Çakma ayakkabı satın almak istemiyorsanız güvenilir satıcılardan ayakkabı satın almanız gerektiğini de unutmayın.

Ayakkabı Orjinallik Sorgulama

Ayakkabı orjinallik sorgulama işlemini yaparak satın aldığınız marka ayakkabının gerçek mi yoksa çakma mı olduğunu öğrenebilirsiniz. Sokak arasında aldığınız marka ayakkabı, Trendyol ve Hepsiburada gibi platformlardan satın almış olduğunuz ayakkabılarda ayakkabı orjinallik sorgulama yöntemini kullanabilirsiniz.

Sorgulama yaparak ayakkabının orjinal olup olmadığını öğrenmek çok kısa sürmektedir. Ayakkabının orjinalliğinden genelde arkadaşlarımız bu orjinal mi diye sorduğunda şüphe duyabiliriz. Bazı zamanlarda da orjinal internet sitesi ve mağazaya göre daha uygun satılan ayakkabıların orjinal olup olmadığı merak edilmektedir. Böylesi durumlarda ayakkabı barkod sorgulama işlemini yapmalısınız.

Nike Barkod Sorgulama

Nike barkod sorgulama nasıl yapılır? Nike ayakkabılarda da yine Upc kodu kullanılarak ayakkabının orjinalliği test edilebilir. Ayakkabının kutusu ve ayakkabının dilinin altında yazan kodları karşılaştırın. Eğer bu kodlar aynıysa bu ayakkabı orjinaldir.

Ayrıca Nike ayakkabı satın alırken güvenilir mağaza ve satıcılardan alışveriş yapmaya özen gösterin. Eğer çakma ürün sattığını düşündüğünüz bir yer varsa bunu yine Nike resmi internet sitesinden şikayet edebilirsiniz.

Ayakkabı barkod sorgulama ve Ayakkabı orjinallik sorgulama işlemlerini belirttiğimiz yöntemleri kullanarak yapabilirsiniz. Haber başlığı Ayakkabı Barkod Sorgulama 2022 Orjinallik Sorgulama (Nike - Adidas) olan bu makalemizde sizin için bir ayakkabının orjinal olduğunu nasıl anlayacağınızı anlattık.

Ayakkabı Orjinalliği Nasıl Sorgulanır?

Ayakkabı Orjinalliği Nasıl Sorgulanır sorusuna yanıt arayanlar için Duysende internet sitesinde nasıl yapılacağını anlattık. Ayakkabı orjinalliğini sorgulayarak satın aldığınız ayakkabının gerçek mi yoksa çakmamı olduğuna bakabilirsiniz.

Nike, Reebok, Adidas, Hummel gibi marka ayakkabıların orjinal olup olmadığını sorgulamak bu kadar kolaydır.

Hummel Barkod Sorgulama

Hummel barkod sorgulama orjinallik kontrolü yapmak için kullanılır. Yine hummel marka ayakkabı aldığınızda kod karşılaştırma yöntemi sayesinde ayakkabının orjinal mi yoksa sahte mi olduğunu öğrenebilirsiniz. Hummel ayakkabı orjinallik sorgulama yöntemini ayakkabı ve ayakkabı kutusu ile yapabilirsiniz.

Hummel, Nike, Reebok, Adidas ayakkabı barkod sorgulaması hakkında aklınıza takılanları yorum kısmından yazabilirsiniz.

Puma Orjinallik Sorgulama

Puma orjinallik sorgulama yöntemi olarak ayakkabının dilinin altında bulunan kodu ve ayakkabı kutusunda bulunan kodu karşılaştırın. Eğer kodlar aynıysa ayakkabı orjinaldir. Ancak çakma ayakkabı satan bazı satıcılar da bunun farkında olduğundan dolayı benzer etiketler oluşturmaktadır. Bu nedenle, ayakkabıyı satın alırken güvenilir Puma ayakkabı satışı yapılan yerlerden satın almanız gerekmektedir.

 Sitemap