-->

Instagram Beğendiğin Gönderiler Nerede 2022 Instagram Beğendiğim Gönderiler

Mayıs 17, 2022

Instagram Beğendiğin Gönderiler Nerede 2022 Instagram Beğendiğim Gönderiler


Instagram Beğendiğin Gönderiler Nerede 2022 Instagram Beğendiğim Gönderiler. İnstagram beğendiğin gönderiler nerede haberimizde.

Instagram beğendiğin gönderiler nerede, Bizlerde bu haberimizde Instagram Beğendiğim Gönderiler nerede sorusunun yanıtını verdik. Instagram Beğendiğim Gönderiler görünmüyor gibi problem yaşayanlar buradaki anlatıma bakarak instagram Beğendiğim Gönderilere nereden bakılır sorusunun yanıtına ulaşabilirler. Instagram Beğendiğim Gönderiler Nerede (Yeni Güncelleme Sonrası) 2022 haberimizde.

Instagram‘a gelen güncelleme ile Instagram beğendiğin gönderilerin yeri değişmiştir. Eğer beğendiğiniz gönderileri yani fotoğraf ve videoları görüntülemek isterseniz aşağıdaki başlıkta anlatmış olduğumuz yöntemi takip ederek bunu yapabilirsiniz.

Instagram Beğendiğin Gönderiler Nerede

Instagram beğendiğin gönderiler nerede 2022 yılında güncelleme ile nerede olur merak edenler aşağıdaki adımları izlemelidir.
  • Profilinize girin.
  • Sağ üst kısımdaki üç çizgiye dokunup ayarlar kısmına giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra Ayarlar menüsüne giriş yapın.
  • Ayarlar menüsüne giriş yaptıktan sonra en üstteki arama kutusuna Beğenmeleri Yönet yazın.
  • Karşınıza gelen seçeneği seçin.
  • Buradan en son beğendiğiniz gönderilere ulaşabilirsiniz.
Instagram beğendiğim gönderileri göremiyorum diyenler yukarıdaki adımları uygulayarak son beğendiği fotoğraf, video ve reelsleri buradan görüntüleyebilirler.

Instagram Beğendiğin Gönderiler Nerede 2022 Instagram Beğendiğim Gönderiler

Instagram beğendiğin gönderiler nerede 2022 Instagram beğendiğim gönderiler: Instagram kullanan arkadaşlarınızı bulup onlarla bağlantı kurun, o gün ne yaptığınızı paylaşın veya dünya çapında diğer insanları takip ederek neler yaptığından haberdar olun. Fotoğraf, video ve görseller paylaşın.  instagram beğendiklerim 2022 menüsünden son beğendiğiniz gönderilere bakın.
Günlük hayatınızdan kareler paylaşarak arkadaşlarınızla mesajlaşabilirsiniz.

* 24 saat sonra kaybolacak fotoğraf ve videoları hikayenize ekleyin.
* Direct ile arkadaşlarınıza mesajlar gönderip mesajlar alın. Ayrıca yine buradan sesli ve görüntülü aramalar gerçekleştirin.
Profilinizde göstermek istediğiniz fotoğraf ve videoları akış kısmında paylaşın.

Eğlenceli sayfaları takip edin.

Sevdiğiniz türdeki videoları IGTV'den ve Reels kısmından izleyin.
* Keşfet'teki yeni hesapların paylaşımlarını inceleyin.
* Markaları ve küçük işletmeleri keşfederek dünyadan haberdar olun.

Instagram Beğendiğim Gönderiler 2022

Instagram beğendiğim gönderiler 2022: yılında gelen güncelleme ile farklı bir alana taşındı. Çoğu insan artık gönderilere nereden bakabileceğini bilmiyor. Bu nedenle bilmeyen arkadaşlar yukarıdaki başlığı inceleyerek nereden bakabileceklerini inceleyebilirler.
Instagram Beğendiğim Gönderiler  arasında en son beğendiğiniz fotoğraf ve videoları görüntüleyebilirsiniz.

Bu haberimiz sayesinde Instagram Beğendiğin Gönderiler Nerede 2022 Instagram Beğendiğim Gönderiler nerede kolayca inceleyebilirsiniz. Instagram da öncesinde beğendiğiniz video, fotoğraf ve gönderileri görüntülemek isterseniz yukarıda bahsettiğimiz adımları sırasıyla uygulamanız gerekir. Böylece son beğenileri hatta hesabınızın aktif olduğu günden bugüne kadarki bütün beğenilerini inceleyebilirsiniz.