-->

Nike Barkod Sorgulama 2022 Air Force Nike Ayakkabı Orjinallik Sorgulama

Nike barkod sorgulama: Nike orjinallik sorgulama nasıl yapılır? Nike Ayakkabı Orjinallik sorgulama yöntemleri.
Haziran 17, 2022

Nike Barkod Sorgulama Nike Ayakkabı Orjinallik Sorgulama


Nike barkod sorgulama ve nike ayakkabı orjinallik sorgulama nasıl ve nereden yapılır? Ayakkabının orjinal olup olmadığını nasıl anlarım?

Nike barkod sorgulama yöntemi kullanılarak ayakkabının orjinallik sorgulaması yapılabilir. Bir ayakkabı satın aldığımızda arkadaşlarımız tarafından orjinal mi sorusuyla karşılaşmaktayız. Bunun nedeni ise Nike gibi marka ayakkabıların fiyatlarının çok pahalanmasından kaynaklanmaktadır. Nike ayakkabılar ülkemizde en çok kullanılan marka ayakkabılardandır. Çok fazla kullanılıyor oluşu çakma ayakkabıların da türemesine neden olmuştur. Sokak arası ayakkabıcılarda dahi uygun fiyata Nike çakması ayakkabıları görmek mümkün. Peki Nike Barkod Sorgulama Nike Ayakkabı Orjinallik Sorgulama nasıl yapılır?

Nike Barkod Sorgulama

Nike barkod sorgulama işlemi oldukça basittir. Sku numarası eşlemesi yöntemi ile ayakkabının orjinal olup olmadığını kontrol etmek sadece 1 dakikanızı alacaktır. Ayakkabının orjinalliğini kontrol etmek için.

Nike Barkod Sorgulama: Ayakkabının dil kısmı ile kutu etiketinde bulunan etiketlerde SKU numaraları bulunmaktadır. Orjinal bir nike ayakkabı da bu kodlar aynı olmalıdır. Yani kutuda yazan ve ayakkabıdaki SKU kodlarının aynı olması gerekir. Eğer bu rakamlar hiç yoksa ya da eşleşmiyorsa bu durumda satın aldığınız ayakkabının orjinal olmadığı anlamına gelir.

Nike Ayakkabı Orjinallik Sorgulama

Nike Ayakkabı Orjinallik Sorgulama: Üst kısımda da belirtmiş olduğumuz g ibi SKU numaralarının eşleşmesi gerekir. Ayakkabıda SKU kodu dil kısmı olarak adlandırılan etiket bölümünde yer alır. Yani ayakkabının iç kısmındadır. Aynı zamanda ayakkabı kutusundaki etikette de yine ayakkabıyla eşleşen bir SKU kodunun olması gerekir.

Nike ayakkabınızın orjinal olup olmadığını bu sorguları yaparak kolayca öğrenebilirsiniz. Ayakkabı satın alırken yüksek miktarlarda ödemeler yapmaktayız. Bu nedenle ayakkabıyı satın alırken orjinal olduğundan emin olduğunuz internet siteleri ya da mağazalardan satın almanızı öneririz. Aksi taktirde çakma bir ürüne orjinal fiyatı ödemiş olursunuz.

Nike Orjinal Barkod Sorgulama

Nike orjinal barkod sorgulama: işlemi SKU kodu ile yapılabilmektedir. Nike ürettiği her bir ayakkabı için özel kutu üretmektedir. Bu kutu ve ayakkabılara aynı SKU kodunu ekleyerek müşterilerinin ayakkabının orjinal olduğundan emin olmalarına olanak sağlamaktadır. Yukarıda da birkaç defa belirtmiş olduğumuz gibi çakma yani sahte Nike ayakkabı piyasada çok fazla olduğundan dolayı güvenilir yerlerden alışveriş yapmalısınız.

Nike Ayakkabı satın alırken tanınmış ve güvenilir satıcılardan alışveriş yapın. Özetle orjinal nike mağazalarını ziyaret edebilir ya da Orjinal Nike satışı yapan büyük mağazaları ziyaret edebilirsiniz. Ziyaret ettiğinizde ayakkabıyı satın almadan önce de yukarıda belirtmiş olduğumuz yöntemi kullanarak ayakkabının orjinalliğini sorgulayabilirsiniz.

Nike Orjinal Ayakkabı Sorgulama

Nike Orjinal Ayakkabı Sorgulama nasıl yapılır merak edenler için Ayakkabının iç kısmında ve ayakkabı kutusundaki barkod kısmında yazan SKU kodlarını karşılaştırarak orjinallik incelemesi yapılabilir. Ayakkabınızın orjinalliğinden şüphe ediyorsanız ya da bilmeyen bir arkadaşınıza ispatlamak istiyorsanız bu kodları karşılaştırarak sonuca ulaşabilirsiniz.

Nike orjinal ayakkabı sorgulama işlemi ile hiç uğraşmadan içinize sinerek satın aldığınız ayakkabıyı kullanmak için alışverişlerinizi nike.com‘dan ya da saygın mağazalardan yapmanızı öneriyoruz.

Nike Ürün Orjinallik Sorgulama

Nike ürün orjinallik sorgulama: Sahte ürün üreten kişiler, orijinaline çok yakın ürünler üretme konusunda oldukça ustalaşmış durumdalar. Bu nedenle orjinal ile sahteyi ayırt etmek oldukça zorlaştı.

Satın aldığın Nike ayakkabıların orjinallik sorgulaması ile orjinalliğinden emin olmanın en iyi yolu saygın bir satıcıdan alışveriş yapmak olacaktır.

Nike Kare Kod Sorgulama

Nike kare kod sorgulama: Nike eşofman, ayakkabı, cüzdan ya da çanta alanlar tarafından sık araştırılan konular arasındadır. Ancak direkt olarak QR kod okutma sistemi internette mevcut değil. Nike ayakkabı kare kod sorgulama yönteminin nasıl yapılacağını yukarıda anlattık.

Nike Orjinal Ürün Sorgulama

Nike orjinal ürün sorgulama işlemlerini yaparak eşofman, ayakkabı, tişört ve benzeri eşyaların orjinalliğinden emin olabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerde orjinal ürün sahibi olabilmek için tanınmış ve büyük markalardan Nike markasının ürünlerini satın almalısınız. Çünkü çakma ürün üreticileri orjinale çok yakın neredeyse anlaşılamayacak ürünler üretmektedir.

Nike QR Kod Sorgulama

Nike QR kod sorgulama yöntemiyle de ayakkabının orjinal olup olmadığı anlaşılabilir. Yapmanız gereken tek şey ayakkabının dilinde ya da kutusunda bulunan QR kodu okutmak. Kodu okuttuktan sonra Nike internet sitesinden ayakkabıya ait detaylar ekrana gelecektir.