-->

Şekilli Rakam Yazma 2022 Şekilli Sayı Yazma Şekilli Sayılar

Şekilli Rakam Yazma 2022 Şekilli Sayı Yazma, Şekilli Rakamlar haberimizde.
Haziran 10, 2022


 Şekilli Rakam yazma ve Şekilli Sayılar arayanlar için haberimizde nasıl yapılacağını detaylı şekilde anlattık. Hem hazır rakamları hem de kendi oluşturabileceğiniz şekilli sayıları bu haberde bulabilirsiniz. Haberimizde bütün şekilli sayı yazma fontlarına ulaşabilirsiniz. Eğer bildiğiniz farklı şekilli rakamlar varsa onları da yorum kısmından sizler yazabilirsiniz.

Şekilli Rakam Yazma

Şekilli rakam yazma nasıl yapılır merak ediyorsanız hemen aşağıdaki aracı kullanarak şekilli rakamlar oluşturabilirsiniz. Şekilli sayı yazma aracını aşağıdan kullanabilirsiniz. Araçtan binlerce farklı türde rakam ve sayı yazılış stilini oluşturup kopyalayarak kullanabilirsiniz.

Şekilli rakam yazma özelliği sayesinde şekilli rakamlar, şekilli sayılar oluşturup, sayıları değişik sayı stilleri ile kullanabilirsiniz ve oluşan şekilli rakamları kopyalayıp istediğiniz herhangi bir yerde kullanabilirsiniz.

Şekilli rakam yazma işlemini yaptıktan sonra kopyalayıp ardından, PUBG, Valorant, CS:GO, Agar.io, Gartic.io, Lol gibi oyunlarda isim olarak, Discord, Skype, WhatsApp, Telegram gibi mesajlaşma uygulamalarında ve Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, TikTok gibi sosyal medya hesaplarınızda durum, gönderi açıklaması ya da yorum olarak kullanabilirsiniz.

Kopyala
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
Copy
CopyŞekilli Sayılar

Şekilli sayılar genelde doğum tarihi ya da yaşını belirtmek isteyen Instagram kullanıcıları tarafından kullanılıyor. Aynı zamanda Whatsapp hakkımda kısmında da kullanmak için Şekilli sayılar kullanılmaktadır. Şekilli Rakam yazma aracı ile oluşturduğunuz rakamları kopyalayıp ardından istediğiniz sosyal medya platformunda ya da oyunda kullanabilirsiniz.


0̴̫̖͖̮̝̘̺̮̦̈́̀̒̽̈́͆͗͘ ̷̥̍̂̑̎̄̓͋1̶̛͖͎̮̰̀̈́̉̊̋͠ ̶͈̜͈̭̻͜͝2̵̹̙͔̥̹̻̑̋̑̅̋͌͠͝ ̴̧̝͙̦̅̉͝3̶͔̟̽̐̒̃̓̈̈͑́̒ͅ ̴̘̮̼͍̈́͐͆̔̈́͠4̶̫͙͎̥̲͛͆̊̊͝ ̵̧̯̻̰͔̀̈́͜5̷͔͑́̈́̀́̈́́́͝ ̵̛͇̭̽͛̀͂̀̿̿͐̕6̴̛̜̫̥͔͍͈̣̉̅͊͠ͅ ̷̢̢̪͎̹͓̘̠͚͖̂̈̊̂͐́̍̈͝7̷̫́͑͑̀̉ ̴̯͔̜̣͐̈́̕8̶͓̲̮̱̭̳̮̮̼̗͒̇͒̋́̂̾͗͂̽ ̶̢̥̹̭͉̥͚̒̽̒͂̋͝ͅͅͅ9̸̛͕͉͋̔̎́̇͘

⊘ 𝟙 ϩ Ӡ ५ Ƽ Ϭ 7 𝟠 ९

0͢ 1͢ 2͢ 3͢ 4͢ 5͢ 6͢ 7͢ 8͢ 9͢

0͢ 1͢ 2͢ 3͢ 4͢ 5͢ 6͢ 7͢ 8͢ 9͢

0̳ ̳1̳ ̳2̳ ̳3̳ ̳4̳ ̳5̳ ̳6̳ ̳7̳ ̳8̳ ̳9̳

𝟶̷ 𝟷̷ 𝟸̷ 𝟹̷ 𝟺̷ 𝟻̷ 𝟼̷ 𝟽̷ 𝟾̷ 𝟿̷

0̶ ̶1̶ ̶2̶ ̶3̶ ̶4̶ ̶5̶ ̶6̶ ̶7̶ ̶8̶ ̶9̶

₀ ₁ ₂ ₃ ₄ ₅ ₆ ₇ ₈ ₉

0 ⇂ ᄅ Ɛ ㄣ ގ 9 ㄥ 8 6

𝟘 𝟙 𝟚 𝟛 𝟜 𝟝 𝟞 𝟟 𝟠 𝟡

0 ⇂ ᄅ Ɛ ㄣ ގ 9 ㄥ 8 6

0̼ 1̼ 2̼ 3̼ 4̼ 5̼ 6̼ 7̼ 8̼ 9̼

0͆ 1͆ 2͆ 3͆ 4͆ 5͆ 6͆ 7͆ 8͆ 9͆

0͓̽ 1͓̽ 2͓̽ 3͓̽ 4͓̽ 5͓̽ 6͓̽ 7͓̽ 8͓̽ 9͓̽

0̾ ̾1̾ ̾2̾ ̾3̾ ̾4̾ ̾5̾ ̾6̾ ̾7̾ ̾8̾ ̾9̾

Farklı Türde Şekilli Rakamlar

Şekilli Rakamlar arayanlar isterse en üstteki aracı kullanarak rakam oluşturabilir. Yine üstteki başlıktaki rakamları ve bu başlığın altında bulunan şekilli rakamlar arasından dilediğini kopyalayarak kullanabilirler.

Noktasal Sayılar:

⠂ ⠆ ⠇ ⠛  ⠟  ⠿  ⡿

Özel Karakterli Sayılar

㋀ ㋁ ㋂ ㋃ ㋄ ㋅ ㋆ ㋇ ㋈ ㋉ ㋊ ㋋

Havalı Şekilli Sayılar:

𝟙ϩӠ५ƼϬ7𝟠९⊘

Güzel İçinde Sayılar:

⓵ ⓶ ⓷ ⓸ ⓹ ⓺ ⓻ ⓼ ⓽ ⓾

Parantez İçinde Sayılar:

⑴ ⑵ ⑶ ⑷ ⑸ ⑹ ⑺ ⑻ ⑼ ⑽

Siyah Daire İçinde Sayılar:

❶ ❷ ❸ ❹ ❺ ❻ ❼ ❽ ❾ ❿

Roman Rakamları:

Ⅰ  Ⅱ  Ⅲ  Ⅳ  Ⅴ  Ⅵ  Ⅶ  Ⅷ  Ⅸ  Ⅹ  Ⅺ  Ⅻ

Biraz Havada Kalan Sayılar:

¹  ²  ³  ⁰   ⁴  ⁵  ⁶  ⁷  ⁸  ⁹

Biraz Aşağıda Kalan Sayılar:

₀  ₁  ₂  ₃  ₄  ₅  ₆  ₇  ₈  ₉

Dairesinin İçi Boş Olan Sayılar:

⓵ ⓶ ⓷ ⓸ ⓹ ⓺ ⓻ ⓼ ⓽ ⓾

Farklı Şekilde Olan Sayılar:

θ  Ι  2  Э  Ч  Ƽ  б  ל   ȣ  ף

૦ ١  Ձ   ૩  મ   Ƽ   6  7  Ց   ୨

Arapça Sayılar:

١  ٢  ٣  ٤  ٥  ٦  ٧  ٨  ٩  .

Hazır Kesirler:

½ ¼ ¾ ⅓ ⅔ ⅕ ⅖ ⅗ ⅘ ⅙ ⅚ ⅜ ⅛ ⅝ ⅞

Şekilli Rakam Yazma Aracı 2022 Şekilli Sayı Yazma işlemi için isterseniz yukarıdaki araçları kullanabilir ya da hazır rakamları kopyalayıp kullanabilirsiniz. Instagram, Facebook, Twitter ve benzeri sosyal medya uygulamaları ve oyunlarda bu rakamları kullanabilirsiniz.

İsterseniz doğum tarihinizi ya da sizin için özel anlam ifade eden tarihleri şekilli yazarak profilinizin çok daha havalı görünmesine olanak sağlayabilirsiniz.

Instagram Şekilli Rakam Yazma

İnstagram şekilli yazı yazma yöntemi arayanlar isterlerse burada bulunan hazır rakamlardan faydalanabilirler isterlerse de özel şekilli rakam yazma aracını kullanarak tarih oluşturabilirler. Oluşturacağınız tarih doğum gününüz, yaşınız ya da sizin için önemli bir tarih olabilir. En güzel ve en havalı şekilli rakamlar ile profilinizi süsleyebilirsiniz.

Whatsapp Şekilli Sayılar

Whatsapp şekilli sayı yazmak isteyenler şekilli sayılar haberimizdeki rakamlara bakabilirler. Bu rakamlar arasında en beğendiğinizi alıp tarih oluşturabilirsiniz. Doğum tarihiniz, nişan tarihiniz, düğün tarihiniz ya da özel günlerinizi özel şekilli rakam ile yazmak istiyorsanız buradaki rakamlar tam size göre.

Şekilli rakam yazma aracı tamamen ücretsizdir. Telegram, Facebook Twitter ve buna benzer platformlarda kullanabileceğiniz şekilli sayılara buradan ulaşabilirsin.