-->

Turkcell Puan Sorgulama 2022 Turkcell Puan Öğrenme SMS

Turkcell puan sorgulama, Turkcell puan sorgulama nasıl yapılır? Turkcell Puan öğrenme yöntemleri.
Haziran 10, 2022
Türkcell puan sorgulama ve öğrenme

Turkcell Puan Sorgulama ve Türkcell Puan Sorgulama 2022 nereden nasıl yapılır? Turkcell puan yükseltme ve Turkcell puan hakkında her şey.

Turkcell puan sorgulama, bu operatörü kullanan vatandaşların yine Turkcell‘den fatura üzerine akıllı telefon ya da farklı bir teknolojik alet alabilmesi için yapılan ilk işlemdir. Turkcell aboneleri yaptığı fatura ödemeleri ile kısa sürede puan biriktirebilirler. Aynı zamanda faturasını geç ödeyen kişilerin genelde çok yüksek puanı olmaz. Bu nedenle Turkcell puan sorgulama yapmadan önce faturalarınızı zamanında ödeyip yeteri kadar puan birikmesini sağlamanızı öneririz.

Türkcell puan sorgulama ve öğrenme nasıl yapılır bilmeyenler aşağıdaki yöntemleri kullanarak ne kadar puanlarının olduğunu kontrol edebilirler.

Turkcell Puan Sorgulama

Turkcell faturaya ek olarak taksitli telefon almak istiyorsanız Turkcell puan sorgulama ile puanınızı öğrenmeniz gerekir. Kredi puanları, telefon ya da farklı bir cihaz alabilmeniz için gerekli olan puan birimidir. 

Turkcell faturalı hat kullananlar faturalarını düzenli ve zamanında ödeyip kredi puanı biriktirebilirler. Biriken bu puanın ne kadar olduğunu farklı yöntemlerle öğrenebilirsiniz. Türkcell puan sorgulama için 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri ya da Turkcell Mobil Merkezlerinden yardım alabilirsiniz. Turkcell, SMS ile puan sorgulama ne yazık ki bulunmamaktadır.

Cep telefonu satın alırken biriktirdiğiniz puanlar büyük bir önem taşımaktadır. Çünkü satışı yapılan cihazlar puan durumuna göre satılmaktadır. Örneğin son model bir Samsung telefonu almak için 1500 puan gerekiyorsa son model bir iPhone için 2000 puan gerekir. Eğer sizin 1700 puanınız varsa Samsung olan telefonu alabilirsiniz.

Ön ödemeli yani hazır kart aboneleri ise hatları üzerine cep telefonu alamazlar.

Turkcell Puan Öğrenme 2022

Turkcell puan öğrenme 2022 yılında akıllı telefon almak isteyenlerin sık baktığı konular arasındadır. Turkcell puanınızı öğrenmek için turkcell.com.tr resmi internet sitesini de inceleyebilirsiniz. Buradan hangi telefonları satın alabileceğinizi görebilirsiniz.

Turkcell Cihaz Puan Sorgulama

Turkcell Cihaz Puan Sorgulama, sorgulama yöntemlerini nasıl yapabileceğinizi yukarıdaki başlıklarda anlattık. Ayrıca resmi internet sitesinden de hangi telefonları taksitli bir şekilde satın alabileceğinizi göstermektedir. Ayrıca Turkcell Pasaj bölümünden de çeşitli ürünleri satın alabilirsiniz.

Biriktirilen puanlarla telefon alabileceğiniz gibi Tablet gibi çeşitli teknolojik ürünleri de faturaya taksitli şekilde alabilirsiniz.

Turkcell Puan ile Nasıl Taksitli Telefon Alınır?

Turkcell puan sorgulama işlemini yaptıktan sonra Turkcell cep merkezlerinden ya da Turkcell resmi internet sitesinden taksitli olarak cep telefonu satın alabilirsiniz.

Puanlarınız alacağınız cihazın segmentine göre önem taşımaktadır. Yalnızca faturalı hat sahipleri hat üzerine biriktirdiği puan ile akıllı telefon satın alabilirler. Ayrıca sadece yasal hat sahipleri fatura üzerine telefon alma işlemini yapabilirler. Hat kullanıcıları bu işlemi gerçekleştiremez.

Turkcell Puan Sorgulamadan Önce Yükseltme

Turkcell Puan sorgulamadan önce yükseltmek için Faturalarınızı zamanında ödemeniz gerekir. Ayrıca faturalarınızı zamanında ödeseniz dahi herhangi bir bankada kara listedeyseniz yine puanlarınız görünmeyebilir. Bu nedenle borçlu olduğunuz bir kurum ya da kuruluş varsa bunlara olan borçlarınızın da düzenli ödeniyor olması gerekir.

Bu haber başlığında 1 Dakikada Turkcell Puan Sorgulama 2022 Türkcell Puan Öğrenme merak edilen her şey açıklandı.