-->

Sanal Numara Alma Bedava 2022 Whatsapp Sanal Numara Alma SMS

Sanal Numara alma nasıl yapılır? Sanal Numara alma bedava, Whatsapp sanal numara alma ücretsiz. Sanal numaradan mesaj gönderme detayları.
Haziran 13, 2022


Sanal numara alma Whatsapp ve benzeri platformlarda sıklıkla kullanılır. Sanal numara alma bedava olarak yapılabileceği gibi ücretli olarak da yapılmaktadır.

Sanal numara alma ücretsiz 2022 senesinde de kullanılır oldu. Çoğu kişi tek seferlik kayıt olma işlemlerine kendi telefon numarasını vermek istemiyor. Bu durumda ise sanal numara alma yöntemini kullanıyorlar. Kendi telefon numarasını farklı internet sitelerine ve sistemlere vermek istemeyenler sanal numara servislerinden çok sık faydalanıyorlar.

İnternette farklı sayfalar bu hizmeti veriyor. Ancak belirli bir limite kadar ücretsiz daha sonrasında ücretli hizmet veren servisler de bulunmakta. Bu servisleri kullanarak Sanal numara alınabilir ve kullanılabilir. Nasıl yapıldığını bu haberimizde anlattık.

Bu haberimizde bedava sanal numara alma yöntemlerini araştırıp bir araya getirdik. Buradaki bazı sayfalar ücretli bazıları ise ücretsiz olarak sanal numara kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Peki, Sanal Numara Alma Bedava 2022 Whatsapp Sanal Numara Alma SMS detayları nelerdir?

Sanal Numara Alma Nasıl Yapılır?

Genel anlamda Whatsapp ve benzeri internet sitelerine kayıt yapılırken sanal numara alma işlemi kullanılmaktadır. Çoğu kişi ise engellendiği kişiye mesaj gönderebilmek için sanal numara yöntemini tercih etmektedir. Buradan Whatsapp sanal numara alma nasıl yapılır ve nasıl kullanılır öğrenebilirsiniz.

Çoğu kişi, bazı internet sitelerine kayıt olurken sanal numara tercih ediyor. Whatsapp sanal numara kullanımı da çok yaygındır. Ücretsiz sanal telefon numarası alma yöntemleri:

Sanal Numara Alma Bedava

1. Secure Messenger SafeUm

Secure Messenger SafeUm mobil uygulama Android ve İOS’ için kullanılabilir bir uygulamadır. Uygulamayı telefonunuza yükleyerek sanal numara oluşturup daha sonrasında da kullanabilirsiniz. Arama yapma ve mesaj gönderme gibi özelliklerini kullanmak isterseniz ücretli sürümünden yararlanabilirsiniz.

2. Virtual SIM Sanal Numara Alma

Çeşitli ülkelerin telefon numaralarını oluşturabileceğiniz Virtual SIM toplamda 38 ülkeye ait sanal telefon numarası oluşturmanıza yarıyor. Günde +1 (ABD) kodlu ücretsiz numara açma mümkündür. Sanal telefon numarasına ihtiyacınız varsa Virtual SIM tercih edebilirsiniz.

3. SMS Recieve Free

Sms Recieve Free ücretsiz bir sistemdir. SMS Recieve Free sanal telefon numarası için mobil uygulama ile hizmet vermektedir. Telefonunuzdan veya bilgisayarınızın tarayıcısından giriş yaparak kullanabilirsiniz. Eğer Whatsapp için sanal numaraya gereksinim istiyorsanız buradan bir tane edinebilirsiniz. Kullanışlı bir platform olan SMS recieve Free'de telefon numaraları her ay güncelleniyor.

4. TextNow Whatsapp Sanal Numara Alma

ABD ve Kanada için sanal numara oluşturan bir sistemdir. TextNow sanal telefon numarası almak için en çok kullanılan platformdur. ABD ve Kanada yönüne arama yapmak için bu sistem ücretsiz kullanılabilir. ABD ve Kanada dışına yapacağınız konuşmalar için ücret talep etmektedir.

5. Phone.com

En fazla kullanıcı sayısı olan Phone.com sitesi sanal cep numarası alma yöntemi için sıklıkla tercih edilir. Aylık üyelik ücreti talep etmektedir ve sanal telefon numarası alma servisi paneli sayesinde kullanımı da kolaylaştırmaktadır.

Whatsapp Sanal Numara Alma

Whatsapp sanal numara alma yöntemi de çok sık araştırılıyor. Örneğin biri tarafından engellendiğinizde ona mesaj gönderebilmek için farklı bir Whatsapp kullanmanız gerekir. Bu tür durumlarda eğer farklı bir telefondan da mesaj gönderemiyorsanız Whatsapp sanal numara alma yöntemleri olarak yukarıda anlattığımız 5 farklı sistemi kullanabilirsiniz.

Bu sistemler sayesinde çeşitli platformlara kayıt olurken istenen doğrulama adımları da uygulanabilir. Örnek verecek olursak Twitter ve Instagram kimi zaman kayıt olabilmemiz için telefon numarası talep etmektedir. Buraya kayıt olurken Sanal numara ile kaydolabilirsiniz.