iPhone 7 NFC Açma, iPhone 7 Plus Nfc Nasıl Açılır?

iPhone 7 Nfc açma ve iPhone 7 NFC Nasıl açılır? iPhone 7 Nfc özelliği var mı ve ne işe yarar?
Ağustos 03, 2022iPhone kullanıcıları Nfc nasıl açılır sorusunun yanıtını arıyorlar. Telefonu tamamen kurcaladım. Bütün menüleri gezdim ancak yine de NFC özelliğini bulamadım diyorsanız doğru yerdesiniz. iPhone 7 NFC açma ve iPhone 7 Plus Nfc açma nasıl açılır burada bütün detaylarıyla anlatmaya özen gösterdik. Öncelikle iPhone‘da hangi telefonlar NFC‘yi destekliyor onu açıklığa kavuşturalım.

iPhone 7 NFC Var mı? iPhone 7 Plus Nfc Destekliyor mu?

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus akıllı cep telefonlarında NFC özelliği bulunmaktadır. Bu cihazda NFC ayarlarını yaparak Pos cihazından ödeme, telefondan telefona veri ve dosya aktarımı. Telefondan tablete veri aktarımı gibi bir çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Nfc özelliği hayatımızı kolaylaştıran yepyeni teknolojilerden biridir. Bu teknolojiden siz de faydalanmak istiyorsanız aktif edip hemen kullanmaya başlayın.

iPhone 7 NFC Nasıl Açılır?

iPhone 7 Nfc açma işlemi için öncelikle telefonunuzun ayarlar bölümüne giriş yapın. Ayarlar bölümüne girdikten sonra basit bir kaç ayar yapmak gerekecek.

  • Üst kısımdaki arama kutucuğuna NFC yazın,
  • NFC uygulamasını seçin,
  • Açılan ekrandan NFC açma işlemini yapabilirsiniz.

iPhone 7 Plus Nfc Açma

iPhone 7 Plus cep telefonundan Nfc açmak için yine Ayarlar bölümüne git ve yukarıdaki arama kutucuğuna NFC yaz. Ardından NFC uygulamasını seç ve giriş yap. Uygulama içerisinden aktif ettikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz

 Sitemap